Фахове вдосконалення вчителів

1 квітня 2024 року в гімназії №2 відбувся майстер-клас вчителя хімії «Застосування сучасних технологій навчання хімії за освітньою програмою «Інтелект України» для вчителів хімії Переяславської територіальної громади.

Досвідом викладання хімії у 7 класі за проєктом «Інтелект України» в умовах змішаного навчання поділилися вчитель-практик Антоніна Євтушенко.

Вона наголосила на важливості формування ціннісних орієнтацій в учасників освітнього процесу; ознайомила з результатами впровадження науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Антоніна Федорівна розповіла про проведення вправи «Запам’ятовуй ефективно» під час синхронних уроків та навела приклади онлайн-інструментів, що доцільно застосовувати в роботі з текстом (методика «SQRRR»).

Вчитель продемонструвала можливі варіанти перевірки домашнього завдання, ознайомила з вправами для збереження здоров’я, які використовує на уроках.

Педагоги підкреслили практичну значущість розглянутих питань, а також обмінялися ідеями щодо підвищення ефективності навчання хімії.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

 

 

Додати коментар