Троє студентів з університету Переяслава стануть учасниками Чемпіонату Європи з сумо: вони стали тріумфаторами відбіркового чемпіонату України

Наприкінці минулого тижня в Луцьку проходив Чемпіонат України з сумо, в якому вихованці Заслуженого тренера України Сергія Безкоровайного не лише вибороли призові місця, а й путівки до участі в майбутньому Чемпіонаті Європи, який пройде 24-26 травня 2024 року в Греції. Про це повідомили на сайті університету, передає Proslav.

Троє студентів з університету Переяслава стануть учасниками Чемпіонату Європи з сумо

Повідомляється, що чемпіонат України згуртував 300 спортсменів-сумоїстів різного віку – представників 15 команд з різних областей України. Уже в перший день змагань студенти Університету Григорія Сковороди в Переяславі відзначились на п’єдесталі й здобули такі нагороди: срібна нагорода (ІІ місце) – Тетяна Соха; бронзова нагорода (ІІІ місце) – Каріна Ситник; бронзові нагороди (ІІІ місце) в командній першості – Едуард КузьмичАртур Горденко і Василь Фесенко.

У наступні два дні скарбничка команди УГСП поповнилась такими медалями: срібна нагорода серед спортсменів до 23 років і бронзова серед дорослих — ДмитроДмитро Озманян; срібна нагорода (до 23 років) – Артур Горденко; бронзова нагорода серед дорослих – Тетяна Соха.

За підсумками змагань до Чемпіонату Європи з сумо в Греції відібрались: Тетяна Соха, Дмитро Озманян і Артур Горденко.Бажаємо їм подальших спортивних перемог!