Команда “Альта” отримала перехідний кубок Університету Григорія Сковороди в Переяславі присвячений пам’яті директора НСБ «Переяславль» Сергія Шишкіна

16.03.2024 року в спортивному залі університету Григорія Сковороди в Переяславі відбувся розіграш кубку Університету Григорія Сковороди в Переяславі присвячений пам’яті директора НСБ «Переяславль» Сергія Шишкіна. У змаганнях взяли участь п’ять команд. По підсумках змагань переможцями стала команда «Альта» м. Переяслав, друге місце виборола команда   с. Дем’янці, а бронзовим призером стала команда «Альта-2» м. Переяслав.

Команди були нагороджені грамотами,  кубком та медалями  відповідних ступенів відділом з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я. Команда «Альта» також отримала перехідний кубок. Вітаємо переможців та призерів змагань.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення змагань.