У Дніпрі відбувся черговий тур чемпіонату України по баскетболу

15-16 березня у місті Дніпро відбувся черговий тур чемпіонату України по баскетболу. На цьому турі суперниками переяславчанок знову були команди Дніпра та Запоріжжя.
Першого дня на майданчику зустрілися команди Дніпра та Переяслава.
Вже в першій чверті, яку Інваспорт виграв 26:10, дніпровська команда забезпечила собі комфортну перевагу, яку спокійно утримувала далі, хоча Переяславу в другій-третій чвертях моментами вдавалось скоротити відставання до 6-7 очок. Але все ж таки лідер групи Інваспорт продовжив свою переможну серію в регулярному чемпіонаті, обігравши в Дніпрі ДЮСШ-УГСП-Переяслав 73:58.
Наступного дня гра з командою Запоріжжя склалася відразу не на користь Переяслава. Допустивши ряд технічних втрат переяславчанки не змогли протистояти суперницям. В підсумку поразка з рахунком 52:76.
Статистика двох ігор: Анна Тірон -13 очків -16 підбирань -13 результативних передач – 3 перехоплення, Анна Герштун – 5-5-2-0, Каріна Кузьменко – 2-7-2-0, Вікторія Циганенко -14-12-4-6, Мар’яна Набок, Олександра Герасименко – 29-16-6-3, Анастасія Погоріла – 0-14-3-0, Олександра Тимченко – 10-13-0-4, Анна Ярош – 30-21-4-2, Яна Спіжова – 7-9-0-0.