Відбулися змагання з волейболу на кубок пам’яті голови ФСТ «Україна» Анатолія Черепні

25.02.2024 року в м. Переяславі відбулися змагання з волейболу на кубок пам’яті голови ФСТ «Україна» Черепні Анатолія Йосиповича. Перед початком змагань спортсмени привітали команду з м. Переяслава, яка посіла третє місце в відкритому чемпіонаті Пристоличної громади з волейболу та вшанували пам’ять Анатолія Йосиповича та всіх захисників і захисниць які полягли захищаючи нашу державу. У змаганнях взяли участь шість команд. За підсумками змагань переможцем стала команд «Альта» м. Переяслав, яка вкотре отримала перехідний кубок, друге місце виборола команда «Альта – 2» а трете місце виборола команда с. Дем’янці.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів відділом з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я.

Дякуємо директору ліцею імені Володимира Мономахи Людмилі Отечко за надання спортивного залу та ЗСУ за можливість проведення змагань.