У четвер, 22 лютого, у Переяславській громаді продовжились змагання другого етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Цього разу визначали переможців з баскетболу серед дівчат, передає Proslav.
![У Переяславській громаді продовжуються змагання другого етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»: визначили переможців з баскетболу серед дівчат](https://cdn.proslav.info/2024/02/2024_02_22_3.jpg)
Хто переміг у 2-му етапі змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» з баскетболу серед дівчат у Переяславській громаді
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0004.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0001.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0002.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0003.jpg)
Після проведених матчів, місця розподілилися наступним чином:
- Перемогу здобув колектив ліцею імені Володимира Мономаха;
- Почесне друге місце зайняли дівчата з команди гімназії №2;
- Третє місце зайняв колектив ліцею імені Івана Мазепи.
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0005.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0006.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0007.jpg)
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0008.jpg)
Переможці й призери отримали відповідні нагороди. Команда, яка посіла перше місце, переходить до третього етапу, де буде продовжувати виступи вже у чемпіонаті Бориспільського району серед переможців інших територіальних громад.
![](https://cdn.proslav.info/2024/02/photo-logo-0009.jpg)
Водночас Proslav стало відомо, що другий етап завершиться у Переяславській громаді наприкінці березня змаганнями з волейболу. Тоді визначаться колективи переможців серед хлопців та дівчат.
Раніше визначили переможців другого етапу «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» з футзалу. Ними стали також представники ліцею імені В. Мономаха. Після цього відбулись змагання у межах цього турніру з баскетболу серед хлопців. Перемогу здобули ліцеїсти цього ж освітнього закладу.
Яка мета змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»
Нагадаємо, проведення спортивних змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» має на меті, у першу чергу, популяризації спорту, формування здорового способу життя, підвищення рухової активності та зміцнення здоров’я. Таку тезу висловила заступниця голови обласної адміністрації Жанна Осипенко.
Масштабні спортивні змагання розпочалися в жовтні у всіх закладах освіти регіону та пройдуть за 4-рівневим принципом. Школярі змагаються в 7 спортивних лігах з найпопулярніших видів спорту.
«Крім фізичного розвитку, проводитиметься робота з психоемоційної підтримки дітей, травмованих війною, налагодження соціальних контактів та розвитку лідерських якостей через спорт», – зазначала пані Осипенко.
Всеукраїнський проект реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо».