Спортсмени з Переяславщини стали срібними та бронзовими призерами чемпіонату Київської області серед осіб з інвалідністю

6 лютого 2024 року в м. Києві (ТРЦ «Атмосфера») відбувся  відкритий чемпіонат Київської області з більярдного спорту та боулінгу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та порушенням слуху. За підсумками змагань друге місце в більярді виборов Олег Макаренко. В боулінгу срібним призером став Юрій Яременко, а бронзову нагороду виборов Анатолій Болбот. Переможці та призери були нагороджені дипломами та медалями відповідних ступенів. Участь спортсменів у змаганнях відбулась за підтримки відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконкому Переяславської міської ради. Вітаємо призерів змагань та дякуємо ЗСУ за можливість приймати участь в змаганнях.