Відбулися змагання з міні-футболу серед збірних шкіл міста Переяслава-Хмельницького

25 січня 2018 року у спортивному залі Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»  відбулися змагання з міні-футболу серед збірних шкіл міста.
Перше місце здобули учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 7, срібними призерами стала команда учнів Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат «Патріот», третє місце посіла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1.
Вітав та нагороджував учасників змагань грамотами, медалями та кубком начальник відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради Валерій Мільгевський.