2 грудня в м. Обухів пройшов турнір з боксу, в кому взяли участь боксери ДЮСШ та КБ “БОЄЦЬ”. У змаганнях брали участь 110 боксерів з: Києва, Черкас, Обухова, Броварів, Баришівки, Березані, Ірпеня, Білої Церкви, Катюжанки, Васелинівки, Ржищева, Українки та Переяслава.
Результати змагань:
Савенко Богдан І місце,
Карнарук Максим І місце,
Набок Станіслав І місце,
Степаненко Іван ІІ місце,
Черняк Юрій ІІ місце.
Тренер – Семен Грушецький.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408082689_1788517641666687_1590792514999604855_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408082768_1788517395000045_7053615521528885208_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408096747_1788517391666712_4801719805909489674_n-769x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408106756_1788517385000046_7098376077444236126_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408120791_1788517381666713_6526320770125329588_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408121383_1788517551666696_2022693302368401911_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408136290_1788517528333365_9167714341778380875_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408148931_1788517398333378_5141920314365901672_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408149308_1788517655000019_5808194685994029983_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408153379_1788517388333379_5964796121728186594_n-768x1024.jpg)