Електронна черга на закордонний паспорт та ID-картку

Записатися на електронну чергу для подачі документів на отримання паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна безпосередньо у терміналі, що знаходиться у приміщенні підрозділу міграційної служби або через інтернет на офіційній сторінці Державної міграційної служби. Запис здійснюється на найближчі 2 тижні.

Покрокова інструкція:
– Перейдіть на головну сторінку сайту ДМС (dmsu.gov.ua), виберіть «Електронна черга»;
– Виберіть спосіб реєстрації в електронній черзі «За номером телефону»;
– Вкажіть номер свого телефону, та надайте згоду на обробку персональних даних;
– Оберіть регіон та підрозділ, який бажаєте відвідати;
– Виберіть необхідну Вам послугу: запис в електронну чергу на “Паспорт громадянина України для виїзду за кордон” або «Паспорт громадянина України у формі картки”;
– Оберіть зручний для Вас час відвідування підрозділу ДМС;
– Вкажіть прізвище, ініціали та номер мобільного телефону;
– Підтвердіть Ваші дані.
По завершенню реєстрації, обов’язково перевірте наявність свого талону, на вкладці “Мої талони та квитанції” введіть номер телефону та код талону з повідомлення (багатозначний).
Ви отримаєте сповіщення про успішний запис до електронної черги ДМС, та отримаєте СМС повідомлення з номером у черзі, датою, часом, та адресою вибраного Вами для відвідування підрозділу.
Вам необхідно прибути до підрозділу за 10 хвилин до визначеного часу прийому (попередній запис). Ваш номер має з’явитися на табло із орієнтовним часом очікування. Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів.
Для отримання вже виготовлених документів записуватися в електронну чергу не потрібно.

Джерело

Додати коментар