З початку повномасштабного вторгнення, Товариство Червоного Хреста України реалізовує потужні проєкти, покликані підтримати соціальні та інфраструктурні об’єкти в Україні, зокрема у Київській області.
Вчора, 8 листопада, завдяки Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України та спільній роботі #Бориспільська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України та Переяславська організація Товариства Червоного Хреста України було передано 8 потужних генераторів, для забезпечення важливих об’єктів інфраструктури громад світлом у період його відсутності.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
– 2 генератори потужністю 60кВ для комунального підприємства Переяславське ВУКГ;
– 1 генератор , потужністю 60 кВ для Центр надання соціальних послуг та соціальної інтеграції
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
-2 генератори, потужністю 60 та 80 кВт,для забезпечення подачі води та відкачування КНС та котельні ,що у період відключення електроенергії забезпечує теплом адміністративні будівлі, дванадцять багатоповерхівок,школу, садочок та дитячий будинок ,для дітей – сиріт та дітей, позбавленних батьківського піклування “Юрасик”.
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
– 3 генератори, потужністю 12 кВт, для
СКП” Ташань”, Ташанської сільської ради , Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради та Студениківської сільської ради та Полого-Вергунівського ліцею, для забезпечення тепла та приготування їжі у період відключення електроенергії.
Безмежна подяка нашим друзям-рятівникам, людям,які ніколи не стоять осторонь – колективу #Центр зв’язку та управління ДСНС України та особисто Михайло Римар за постійну підтримку та допомогу, особливо у завантаженні та транспортуванні цієї потужної техніки до місця призначення!
#redcrossukraine #ThanksVolunteers #БезТебеНіяк #МиПоруч #МиРазом #ЧХспівпраця #ЧХПереяслав – допис із соцмережі очільниці Переяславська організація Товариства Червоного Хреста України Юлії Мурзаєвої.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398840388_2103167193364860_2556087035260800970_n-1024x771.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398933169_2103167556698157_4372045975128151259_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398933682_2103167500031496_2239642450345915510_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398964146_2103170360031210_7250615911313861572_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398966984_2103167610031485_2009966582137896701_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398969477_2103167443364835_7566508951848694653_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398973920_2103167213364858_686304300085010398_n-771x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398975819_2103167650031481_1249181129571534692_n-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398976431_2103167336698179_5980198723852199199_n-771x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398976768_2103167576698155_531759066950726661_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398990959_2103167243364855_4589146790332126972_n-771x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398996745_2103167406698172_7727564210836839150_n-1024x768.jpg)