![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-06-at-10.30.28-1.jpeg)
У селі Бузова зводять новий багатоквартирний житловий будинок на місці зруйнованого. Роботи виконують за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. У п’ятиповерхівці на вулиці Центральна у 47 квартирах до війни мешкали 116 людей.
Унаслідок ведення активних бойових дій на Київщині 5 березня 2022 року будівля була значно пошкоджена. У ній були повністю зруйновані дах і стіни, пошкоджені несучі конструкції та інженерні мережі.
Нове будівництво п’ятиповерхового будинку з підвалом уже розпочали. На об’єкті виконали підготовчі роботи, викопали котлован та влаштували фундамент. А також вже зробили каркас підвалу і першого поверху.
Крім того, в будівлі передбачене зведення вогнестійких несучих конструкцій, влаштування систем електро- та водопостачання.