4 листопада 2023 року 15 вихованців Переяславського СК “Тайфун” вибороли у змаганнях по Таеквон-до за Кубок Київської області, серед більше 300 учасників, 20 медалей у переяславців:
3 золоті: Кирило Жук – спаринг, Ян Зражевський – спаринг та Владислав Івахненко – спаринг.
6 срібних: Анастасія Швиденко – виконання техніки туль,Назар Синиця – спаринг, Іван Симонович – спаринг, Діана Озеран – спаринг, Ян Зражевський – виконання формальних вправ – туль, Марія Гриненко – спаринг.
11 бронзових: Дмитро Бобровник – спаринг, Іванка Гриненко – виконання техніки туль, Катя Гриненко – спаринг та виконання техніки Туль,Марія Гриненко – виконання техніки туль, Богдан Зозуля – спаринг, Маша Івахненко – спаринг, Ростислав Параняк – спаринг, Іван Симонович – виконання техніки туль, Назар Синиця – виконання техніки туль,Назар Царенок – виконання техніки туль.
Дякую ЗСУ за таку можливість бути у вирію таких цікавих та корисних подій – написав у соцмережі незмінний керівник клубу Микола Швиденко.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398737823_1714169702423906_4122803501316061339_n-1024x461.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398752337_1714169682423908_7122901008622465514_n-461x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398773470_1714169615757248_7157744222540068423_n-461x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398783738_1714169692423907_1166355450866332559_n-1024x461.jpg)