Представники ТОВ «МИЗА» мали честь бути відвідувачами найбільшої провідної світової виставки хлібобулочної та кондитерської промисловості в Мюнхені 22-26.10 – IBA 2023.
Виставка ІВА започаткована 1949 року. Це унікальна платформа, де представники близько 60 країн світу, із загальною кількістю компанії, які виставляють свій продукт – 1400, можуть презентувати свої роботи: готові хлібобулочні/кондитерські вироби, інгридієнти, пакувальні матеріали, робочий інвентар, різне обладнання, технології.
Кожна компанія представляє нові тренди та інновації в своїй галузі та ділиться особистим досвідом.
Хочемо зазначити, що приємно було бачити представників від України: ТМ «Київхліб», ImpexMash, Barskiy Engeneering Plant, Elo Pack.
Не дивлячись на обставини, ми навчаємось, розвиваємось та працюємо, щоб ставати ще кращими у своїй справі.
Дякуємо ЗСУ!!! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Працюємо задля ПЕРЕМОГИ! – інформація зі сторінки ПереяславХліб.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/397332483_819005676896996_5906104881235199513_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/397339582_819005666896997_7590507185414338311_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/398028720_819005686896995_8670574551373476103_n.jpg)