На сайті Київської ОВА повідомили, що днями 29 дітей із області повернулися з туристичної подорожі із Азербайджанської Республіки. Серед них є представники Переяславщини, передає Proslav.
![Діти вразливих категорій населення Київщини повернулись після туристичної подорожі Азербайджаном: серед них є представники Переяславщини](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1008,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/dity_azerbaijan.jpg)
В обласній адміністрації зауважують, що ця поїздка стала можливою за сприяння Повноважного Посла України в Азербайджанській Республіці Владислава Каневського.
«Подорож країною була організована для дітей загиблих військовослужбовців, військовополонених, які пропали безвісти, а також військових, які проходять службу в Збройних Силах України та захищають Батьківщину, з Яготинської, Обухівської, Томашівської, Березанської, Боярської, Таращанської, Сквирської, Маловільшанської, Медвинської, Білоцерківської, Бучанської, Броварської, Переяславської, Ірпінської, Вишгородської, Гостомельської, Березанської, Баришівської, Калинівської (Фастівського району), Славутицької територіальних громад», – розповіли у КОВА.
Протягом двох тижнів діти в супроводі дорослих побували на екскурсіях в історичних та розважальних осередках Азербайджану. Крім активного відпочинку, для дітей також було організоване повноцінне харчування.
Як повідомила Proslav начальниця служби у справах дітей Переяславської міської ради Людмила Борисюк, з нашої громади було відправлено двох дітей, батьки яких є чинними військовослужбоцями. Ще одна – загиблого воїна.
Втілити туристичну подорож вдалося завдяки тісній співпраці з Посольством України в Азербайджанській Республіці та Міністерством праці та соціального захисту населення Азербайджанської Республіки.
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=960,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/photo1697466543.jpeg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1024,height=785,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/photo1697466543-2.jpeg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=813,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/photo1697466543-3.jpeg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=960,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/photo1697466544.jpeg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=960,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/photo1697466544-1.jpeg)
![](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1280,height=720,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/10/photo1697466544-2.jpeg)