29 дітей із Київщини поїхали в туристичну подорож до Азербайджанської республіки. Серед цих діток є і переяславські

29 дітей із Київської області поїхали в туристичну подорож до Азербайджанської Республіки. Про це повідомили в Службі у справах дітей та сім’ї Київської ОВА.

Мова йде про дітей загиблих військовослужбовців, військовополонених, зниклих безвісти та військовослужбовців, які проходять службу в Збройних Силах України та захищають Батьківщину. У групі були діти з Яготинської, Гостомельська, Обухівської, Томашівської, Березанської, Боярської, Калинівської (Фастівського р-ну), Білоцерківської, Баришівської, Бучанської, Броварської, Сквирської, Медвинської, Переяславського, Таращанської, Маловільшанської, Ірпінської, Вишгородської та Славутицької громад.

Протягом 14 днів діти в супроводі дорослих побувають на екскурсіях в історичних, культурних та розважальних осередках країни. Крім того, діти зустрінуться з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Азербайджанській Республіці Владиславом Каневським.

Туристична подорож стала можливою завдяки сприянню Посольства України в Азербайджанській Республіці у співпраці з Агентством соціальних послуг при Міністерстві праці та соціального захисту населення Азербайджанської Республіки.

 

Додати коментар