У четвер, 28 вересня, на подвірʼї Демʼянецької гімназії відбувся особливий патріотичний урок. До школярів завітали волонтер Валентин Недошивин з ГО “4.5.0. Переяслав” та військовослужбовець 47 окремої механізованої бригади «Ма́ґура» Анатолій, переповідає Proslav.
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1008,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/shkola-dem%CA%BCyanczi.jpg)
Послухати про війну та поставити свої питання зібралися учні всіх класів. Спершу слово взяв волонтер Валентин, який нагадав про потребу постійно допомагати військовим матеріально і морально. Він розповів про їхні поїздки і емоції захисників від візиту волонтерів. Валентин подякував діткам та їхнім батькам – жителям сіл Демʼянці, Харківці та Мазінки, за надану допомогу.
Також під час зустрічі продемонстрували зразки використаного озброєння і трофейні речі солдатів рф.
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00018.jpg)
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00028.jpg)
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00022.jpg)
Побачивши справжнього захисника, військовослужбовця Анатолія, дітки гучно аплодували. Варто зазначити, що він щойно прибув з передової у коротку відпустку і зміг знайти час на таку зустріч зі школярами.
Анатолій розповів про те, як приємно отримувати малюнки і обведені на папері долоньки від дітей. Він зазначив, що це мотивує боротися далі і відвойовувати свою землю.
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00034.jpg)
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00035.jpg)
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00050.jpg)
Школярі запитували у захисника, як вони сплять, де живуть і що їм потрібно. Старші розпитували про бойові завдання і тяжку боротьбу.
Метою зустрічі було патріотичне виховання підростаючого покоління, що є вкрай важливим в умовах війни.
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00081.jpg)
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00085.jpg)
![Волонтер ГО «4.5.0 Переяслав» та воїн бригади «Маґура» поспілкувалися з учнями Демʼянецької гімназії](https://proslav.info/cdn-cgi/image/width=1920,height=1280,fit=crop,quality=80,format=auto,onerror=redirect,metadata=none/wp-content/uploads/2023/09/dsc00099.jpg)