Вихованці Переяславської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли бронзу у фінальній частині Кубку Незламності 2023 з соккеру серед команд U15 і U16 – Proslav.
Змагання проходили 21-23 серпня у комплексі «Місто Спорту», в Києві.
![Переяславські спортсмени вибороли бронзу у фінальній частині Кубку Незламності 2023 з соккеру](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/08/2023_08_24_4.jpg)
Призерів та переможців Кубку привітали Голова правління «Таскомбанк» Володимир Дубєй, начальник департаменту неолімпійських видів спорту Мінмолодьспорту Олександр Стеценко, майстер спорту міжнародного класу України / чемпіон Європи з пляжного футболу Віталій Сидоренко, Голова правління / СЕО Асоціації соккеру України Сергій Харченко.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/08/369606963_792782479514116_8676446073445796564_n-–-kopiya.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/08/369679430_792782482847449_4452484296504956657_n.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/08/369784322_792772206181810_5513006588530627866_n.jpg)
І місце здобули спортсмени із Гатного, а ІІ – команда «Стандарт» з Рівного.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/08/369702856_792772216181809_2996093586758343982_n.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/08/369745252_792772156181815_7232426044635157024_n.jpg)
«Інвестиція в здоров’я молоді, популяризацію спорту та фізичної культури не дає швидких результатів. Але це дуже важлива стратегічна робота. Наша молодь – наше майбутнє. Як ми молодь виховаємо, таке у нас і майбутнє!», – йдеться у повідомленні.