23 серпня у холі Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відкрилася виставка «Україно моя, ти у серці навік у віночку барвистому квітів!», присвячена Дню Незалежності України. В експозиції представлені роботи різних видів мистецтва та технік: і бісероплетіння, і ліплення з солоного тіста, і в`язання, а також вироби із стрічок, тканини, фоаміарану. Україна має різноманітні символи. Серед них багато квітів – вони здавна вказували на красу та унікальність українського краю, ставали персонажами легенд, оберегами та джерелом зцілення. Тому основним артоб`єктом композицій стали квіти. Серед них — соняшник , колоски пшениці та волошки й барвінок, які нагадують нам кольори державного прапору. Це і калина, яка сприймається як національне надбання та уособлює добро, мир, благодать та кохання. Тут і маки, як символ пролитої крові українців і деревій, як знак нескореності та витривалості, і безсмертник, що вказує на вічну пам`ять героям. Цвіт яблуні та вишні передає любов, турботу та відданість українських матерів. Різнобарв`ям квітів та їх символів автори хочуть донести, що Україна – прекрасна, багата природою, культурою, традиціями та мистецтвом, а найбільша цінність нашої Батьківщини – це український народ, який оберігає та примножує усі багатства держави. Творцями творчих панно є креативні педагоги гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового напрямів Переяславського БХТДЮМ Людмила Щава, Ольга Гайдучик, Світлана Кондратенко, Тетяна Буторіна, Марія Маркович та Марія Репа – Неженець.
Переглянути виставку запрошуємо щодня з 9.00 до18. 00 вул. Івана Мазепи, 27, місто Переяслав.
Прийміть щирі вітання з днем Незалежності. Бажаємо усім нашим громадянам жити довго і щасливо у квітучій Україні під мирним небом, з безмірною любов’ю в серці та вічною любов’ю до Батьківщини!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369472510_1302006093757283_4871085445353833467_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369473155_1302005457090680_4953551343141326114_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369552326_1302005167090709_3588898953164700139_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369662955_1302005760423983_3399791666347473223_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369672597_1302005753757317_6246802884065987987_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369687108_1302005417090684_8959829610688949849_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369695168_1302006290423930_3084068282978662034_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369697265_1302005123757380_1352509530961411538_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369700761_1302006057090620_3727628745268558029_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369700860_1302005303757362_2850907772168551763_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369705460_1302005773757315_3777206360640810432_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369721134_1302006033757289_3191164517371781954_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369730561_1302005220424037_5179412736515514909_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369731809_1302005400424019_2551576585391106970_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369741828_1302006263757266_3070110957393678621_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/369752228_1302004990424060_3308886444629072959_n.jpg)