Мешканці центру надання соціальних послуг та соціальної інтеграції взяли участь у проекті  «Активні парки»

За ініціативи начальника відділу з питань фізичної культури спорту та охорони здоров’я Валерія Мільгевського Центр надання соціальних послуг та соціальної інтеграції міста Переяслава долучився до участі у проекті  «Активні парки», що входить до загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

З травня місяця, під супроводом координатора проекту Володимира Бражника, наші клієнти постійно відвідують «Активний парк», що розташований на території Переяславської громади, поблизу гімназії №3.

Володимиром Бражником розроблено графік відвідування парку  клієнтами стаціонару психоневрологічного профілю з метою активного, здорового відпочинку.  Була сформована група з 10 осіб, які стали постійними учасниками проекту. Дівчата отримують від занять спортом масу позитивних емоцій та потужний заряд енергії.

Погоджено проведення відповідних спортивних занять на території відділення Центру, з метою залучення до тренувань більшої кількості людей.

Також В. Бражником передбачено проводити роботу «Активного парку» у різні пори року, для освоєння всіх можливостей даного проекту. Всі учасники програми дякують за надану можливість вести активний спосіб життя.

 

 

 

Додати коментар