В Центр спільнототворення «Любомир» – завітали гості з Румунії: віце-президент Томас Краус з командою асоціації «ФОНЕО».
Благодійна організація має декілька проектів стосовно допомоги потерпілим від війни в Україні: гуманітарна допомога, прийом українських дітей-сиріт та біженців в Румунії, допомога військовим з психологічними травмами. Було цікаво обговорювати наступний проект, який дуже потрібний нам (і саме на часі ), так як в «Центрі» заплановано створити декілька служб і одна з яких – психологічна !Нам повідомили, що в рамках чергового проекту Благодійної організації ,кваліфіковані спеціалісти буду проводити навчання і тренінги, готувати професійних спеціалістів для роботи з потерпілими від війни , але першочергово: психологічна підтримка військових в Україні та реабілітація 450 військових на території Румунії! Маємо надію, що буде налагоджена співпраця і з нашою ГО Київська обласна організація «Союз осіб з інвалідністю України»!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/362239987_6415704788505400_2225057169443756034_n-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/362245648_6415704551838757_2165757017398236750_n-1024x768.jpg)