Руслан Кравченко: Київщина отримає вікна на 1 млн дол. від міжнародних партнерів

Київщина отримає від міжнародних партнерів вікна на суму 1 млн дол. для встановлення на об’єктах, пошкоджених унаслідок ракетних атак росіян. Про це повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко на своїй сторінці у Facebook.

За підтримки некомерційної організації Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF) в області розпочали встановлювати вікна в пошкоджених будинках.

Зокрема, в 131 пошкодженій квартирі в Бучанському районі буде встановлено понад 550 нових склопакетів та конструкцій.

Ще понад 250 віконних конструкцій замінять у низці закладів освіти Київщини. А саме: Боярській спецшколі для дітей із вадами зору, Ржищівському та Броварському професійних ліцеях.

За словами начальника КОВА, нові вікна також планують встановити в місті Ірпінь, яке є одним із найбільш зруйнованих росіянами.

«Вдячні нашим міжнародним партнерам за конструктивну та ефективну співпрацю. Спільними зусиллями ми робимо все, щоб люди змогли повернутися додому, жити звичним життям та почувалися у відносній безпеці», – наголосив Руслан Кравченко.

Зазначимо, що аналогічні проєкти GEM та HGBF реалізують і в низці інших українських міст, а саме: Полтаві, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові та Умані.

Додати коментар