Мінцифри: На порталі Дія можна буде автоматично закрити ФОП

Незабаром на порталі Дія можна буде закрити ФОП у кілька кліків. Послуга автоматична, тож закрити бізнес можна буде всього за 1 секунду. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.

Послуга актуальна для людей, які, наприклад, хочуть змінити форму власності бізнесу чи припинити підприємницьку діяльність. 

Більше не потрібно заповнювати заяву вручну, а потім чекати, коли її опрацює реєстратор. Усі дані автоматично підтягнуться з Єдиного державного реєстру (ЄДР). Це мінімізує людський фактор і внеможливить помилки в заяві. Вам необхідно лише перевірити інформацію та завірити її електронним підписом. 

Після цього дані про закриття ФОП автоматично надійдуть у ЄДР до податкової за місцем реєстрації. І все – ФОП закрито. 

Долучитися до тестування можуть фізичні особи-підприємці, які мають РНОКПП або використовують паспортні дані замість картки платника податків. 

Долучитися до бета-тесту можна за посиланням: https://t.me/diia_beta_bot?start=home.

Нагадуємо: на порталі Дія вже доступний революційний сервіс — найшвидша реєстрація бізнесу у світі. Зробити це можна автоматично, менш ніж за 2 секунди. 

Послуга реалізується Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Додати коментар