Вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді продовжують низку звітних заходів. 25 травня відбувся концерт, у ході якого відзначали переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів з декоративного мистецтва, а також провели Церемонію до ІІ Дитячого благодійного онлайн-аукціону «Разом до Перемоги».
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/2023_05_25_4.jpg)
Не засмучуйтесь, якщо не мали нагоди відвідати концерт, адже Proslav підготував для вас атмосферний фотозвіт.
Для початку вихованка старшої групи акробатично-хореографічної студії «Фантазія» Анна Слива зачитала колективний лист гуртківців для наших Захисників, завдяки яким, власне, ми і маємо можливість проводити подібні заходи.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-11-10.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-13-7.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-14-9.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-54-3.jpg)
У ході концерту пройшла Церемонія до ІІ Дитячого благодійного онлайн-аукціону «Разом до Перемоги», який відбувся напередодні, 22 травня у Viber-спільноті. Виручені кошти організатори передадуть на потреби Збройних сил України.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-40-3.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-22-8.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-41-4.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-42-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-19-5.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-44-3.jpg)
Як нагадала ведуча заходу, у БХТДЮМ вже більше 20 років працює Раїса Рютвян. Вона виховала двох мужніх синів, які нині боронять рідні землі у війні з російськими загарбниками. Менший син Раїси Іванівни, Андрій Васильович, ще в 2013 році пішов служити в АТО. А після повномасштабного вторгнення росії вже близько 450 днів практично без вихідних знаходиться в справжньому пеклі, воює за цілісність нашої держави: «Цей аукціон – це той промінчик добра, який ми можемо зробити разом з вами».
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-23-2.jpg)
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-24-6.jpg)
Вітальне слово надали волонтерці громадської організації «4.5.0» Ользі Дризі: «Вітаю всіх у цьому дружньому залі, сповненому талановитими дітьми. Я дуже щаслива бути присутньою тут, адже розумію, що діти – це наше майбутнє. І коли ми з вами знаходимося у такому талановитому колективі, всі ми стаємо трішечки талановитішими».
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-27-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-28-3.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-29-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-30-4.jpg)
Вона відмітила, що волонтерська сім’я Переяслава щиро рада вітати у своєму колі таких талановитих дітей. Адже вони вже не вперше підтримують місцевих волонтерів своїми талантами. Тож пані Дрига щиро подякувала усім, хто долучився до цієї хорошої справи.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-33-3.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-34-1.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-35-3.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-36-1.jpg)
На сцену запросили усіх гуртківців, які взяли участь в аукціоні. Зокрема вихованці гуртка «Магія бісеру» на чолі з керівницею Ольгою Гайдучик представили сережки «Українська ніч» (Ольга Гайдучик), Букет фіалок (Наталія Кабушко), Букет ірисів (Кіріл Кондратенко), Грошове дерево (Анастасія Петрик), сережки «Маки» (Анна Зоря), і комплект прикрас (Валерія Присяжнюк).
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-51-3.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-53-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото proslav.info)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-52-2.jpg)
Юні чарівниці гуртка «Сувенір» створили прикраси для волосся із атласної стрічки та фоамірану: «Бичок» (Вікторія Сидоренко), «Бджілка» (Аня Ярема), «Зайчик Патріот» (Аня Бугай), «Жабка» (Марія Сорока), «Віночок» (Світлана Кондратенко) і Набір для волосся (Дар’я Кит Вірчич). Керівниця гуртка – Світлана Кондатенко.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото proslav.info)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-57-2.jpg)
Гурток «Креативне рукоділля» разом з керівницею Людмилою Щавою теж долучилися до благодійної справи. Дівчата підготували на продаж Рукавиці-Прихвати (Крістіна Двораківська), Рюкзак джинсовий, Ляльку-мотанку, Жовто-блакитне намисто і Прихватки (Крістіна Дворакінська).
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-59-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-60-4.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-61-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-63-2.jpg)
Вихованці гуртка «Дизайн композиції» теж порадували своїми роботами: Лялька з кукурудзи (Діана Нечепоренко), Брошка-оберіг (Варвара Свояк), Обруч з пшеничної соломи (Владислава Литовченко), Ваза із пляшки (Дарія Харчук), «Лялька, яка танцює» (Зоряна Буторіна), «Нерозлучники» (Майя Абсаліхова). Керівник гуртка – Тетяна Буторіна.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-64-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-65-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-66-2.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-67-2.jpg)
Студія образотворчого мистецтва «Art Day» і керівниця Марія Репа-Неженець представили такі лоти: Золота Рибка (Аліна Думан), Вітраж «Ромашки» (Ангеліна Овсієко), Оберіг для родини, Дівчина Літо (Вікторія Сидорець), «Місячна Єдиноріжка» (Валерія Лисенко), а також футболка «Слава Україні».
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото proslav.info)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-68-2.jpg)
Після Церемонії аукціону розпочалася концертна програма. Першими хореографічний номер «Вальс» подарували глядачам вихованці студії бальних танців «DanceLife» Роман Кравченко та Софія Отцевич.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-69-1.jpg)
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото proslav.info)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-70-1.jpg)
Після цього чуттєвого номеру до слова була запрошена директорка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Ніна Товкун, яка відзначила заслуги талановитих гуртківців і провела нагородження переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів з декоративного мистецтва.
Свої дизайнерські вироби продемонстрували вихованці студії образотворчого мистецтва «Аrt day» під керівництвом Марії Репи-Неженець.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото proslav.info)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-71-1.jpg)
Танок «Латина» виконали надзвичайно талановиті учні студії бальних танців «DanceLife» Данило Корнієнко та Айлін Безхлібна.
«Наші діти талановиті не тільки в хореографічному, вокальному і декоративному мистецтві, а й у написанні авторських віршів. Сьогоднішня складна ситуація в нашій країні спонукала вихованок Степанковську Марту, Холошевську Вікторію та Бабренок Наталію до написання патріотичних віршів», – відмітила ведуча і запросила дівчат на сцену для декламування поезії.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-73-1.jpg)
Творчі і запальні вихованки студії бальних танців «DanceLife» тішили глядачів хореографічним номером «Латина».
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото proslav.info)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-74-1.jpg)
А на завершення програми вихованці екологічного гуртка «Кактусенята» підготували для присутніх сюрприз. Їхню шоу програму зустрічали гучними оплесками.
![Демонстрували свої таланти і збирали кошти на потреби ЗСУ: як пройшов другий звітний концерт вихованців БХТДЮМ (фото proslav.info)](https://proslav.info/wp-content/uploads/2023/05/photo-75-1.jpg)