3-4 червня відбудеться відкриття найбільшого культурного фестивалю цього літа в Києві

На початку літа в Києві пройде перший з п’яти фестивалів серії “Стадіон Культури”, яка поєднує в собі музикальну, культурну, соціальну та благодійну складові.

Новим найбільшим культурним простором України віднині стає Льодовий стадіон площею близько 13 000 кв.м. На головній сцені фестивалю протягом двох днів відбудуться виступи відомих українських музичних гуртів та діджеїв.

На головній сцені фестивалю протягом двох днів будуть виступати такі артисти:

3 червня

21:00 POBO

20:00 Олег Скрипка та гурт “Воплі Відоплясова”

19:00 Cape Cod (live)

18:00 Dobryva

16:00 Denys Vnuk

14:00 Ivan Barbul

 

4 червня

21:00 SEBA KORECKY

20:00 LATEXFAUNA

19:00 Our Atlantic

18:00 MOBA

14:00 Вусатий фанк (Soundsystem)

На території фестивалю будуть розміщені розважальні зони для дітей та дорослих, зони відпочинку, а окремою частиною фестивалю стане проведення лекцій та клубів від фахівців з мистецтва, гастрономії, літератури, спорту та кіно.

Вхід для українських захисників та захисниць на “Стадіон Культури” буде безплатний при наданні оригіналу посвідчення учасника бойових дій.

Фестиваль є благодійним. На першому заході 3-4 червня “Стадіон Культури” разом з благодійною організацією “Район #1” допомагають закрити збір для відновлення оселі сім’ї військового Романа Голода з Чернігівської області, будинок якого зруйнований вщент.

Вартість вхідного квитка на один фестивальний день складає 200 грн онлайн, та 250 грн у касі в день заходу. Придбати квитки можна на сайтах Concert.ua та Ticketsbox.

Адреса “Стадіону Культури” – пр. Академіка Глушкова, 9. Найближча станція метро – “Іподром”, яка працює як укриття під час повітряних тривог.

Джерело

Додати коментар