11 травня 2023 року усі охочі мали максимально продуктивне півтора годинне терапевтичне спілкування з тренером-психологинею Тетяною Кузьменко. Зустріч мала назву “Наболіло. Я розповідаю свою історію”.
На початку зустрічі кожен з присутніх висловився про те, що найбільше хвилює його від початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України – для когось це розлука з рідними людьми, хтось не має впевненості у завтрашньому дні, комусь складно відпустити спогади пов’язані з дитинством що пройшло під впливом колоніального панування російськомовного чужосенсового інформаційного продукту.
У ігровій формі разом з Тетяною Миколаївною учасники зустрічі розповідали про себе сьогодні, свої плани і цілі. Кожен упевнився в тому, що усе що оточує нас сьогодні тимчасове, віднайшов надію і опору для побудови щасливого завтра. Усі ми різні, але усі однаково впевнені у неодмінній перемозі України у війні.
Подія була втілена в межах проєкту #МолодьТУТ програми USAID Мріємо та діємо IREX in Ukraine NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа”
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344442210_271221362007825_6128064634930578074_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344745677_546693917409906_641047852444273292_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346453333_140304722287048_6210903966510151858_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346495512_199043006281387_3549861366650864748_n.jpg)