5 травня стадіон ім. Валерія Лобановського гостинно приймав учасників відкритої першості Переяславської ДЮСШ з легкої атлетики на призи вихованців школи серед юнаків та дівчат 2007-2008р.н, 2009-2010р.н., 2011-2012р.н.,2013 р.н. та молодших. У змаганнях взяли участь команди:Переяславської територіальної гомади, Яготинської ДЮСШ, Ташанської територіальної громади. На святі спорту були присутні почесні гості, серед яких, міський голова – Вячеслав Саулко, начальник відділу з питань фізичної культури спорту та охорони здоров’я – Валерій Мільгевський, директор Переяславської ДЮСШ – Людмила Буряк, почесний громадянин міста, заслужений працівник фізичної культури та спорту, тренер-викладач з легкої атлетики Микола Шульга, вихованці школи. Змагання пройшли в дружній атмосфері. Переможці та призери змагань були нагородженні медалями, грамотами та солодкими призами, а переможці отримали пам’ятні подарунки, зокрема Микола Петрович нагородив переможців в бігу на 1000м особисто. Також були нагороджені “За волю до перемоги” наймолодші учасники змагань.
Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про полеглих захисників.
Учасники змагалися у трьох видах програми:60м.,300м., 1000м.
Церемонію нагородження провели міський голова Вячеслав Саулко та директор ДЮСШ Людмила Буряк.
Вітаємо переможців та призерів! Батьків! Тренерів! Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345431783_552895697026621_6530584056293275077_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345444751_567718695465963_695152587631848659_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345446087_888083805622556_5608513782997316251_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345450723_264122032793108_7691390335408349345_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345457287_1030069864634740_3635817549076017211_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345581935_614971630288853_4747434666842507027_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345584954_251295847399132_9213499731592738203_n-1024x473.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345586910_781409103296301_5953616645094054346_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345587405_806595054225822_2111061048849611597_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345591121_571525378414714_257432580037955592_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345591193_1879765492398903_2627145040339754138_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345598811_1673359599778752_4010744296105434650_n-1024x461.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345605541_969485037381039_877658656549492410_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345616447_916627896235034_3211539606489003547_n-1024x640.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345640962_771917244387288_2020079754478643524_n-1024x640.jpg)