25-26 березня 2023 року в м. Львів на спортивній арені ,,Емелі Резорт” відбувся Кубок України з флорболу серед аматорських команд.
Команда нашого міста Переяслав ,,Teachers” взяла участь у змаганнях. Провівши п’ять ігор, в боротьбі за третє місце поступились столичній команді ,,КФК”.
Висловлюємо велику подяку за всебічну підтримку голові Переяславської міської територіальної громади Вячеславу Саулку, начальнику відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я виконавчого комітету Переяславської міської ради Валерію Мільгевському, директору Переяславської гімназії №3 Володимиру Кондусю, голові профспілки працівників освіти Анелії Ковальській.
Дякуємо учасникам команди за яскраву, безкомпромісну гру. Флорболу в Переяславі бути!
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_14-47-36-175-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_14-47-35-177-768x1024.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_14-45-37-683-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_14-44-25-704-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_14-44-25-068-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_14-44-24-319-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_14-44-23-703-1024x768.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/зображення_viber_2023-03-29_14-44-22-612-768x1024.jpg)