![](https://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/s_3700x2700_6_preview.jpg)
Минає рік, як українським військовим вдалося звільнити всю Київську область від російських загарбників. Пристоличний регіон першим прийняв на себе удар росіян і першим їх вигнав.
Це стало можливим завдяки героїчним зусиллям захисників і цивільних людей.
Спогади жителів пристоличних міст і сіл про дні окупації та евакуацію, про мужній опір та емоції після заходу українських військових, детальніше в сюжеті.
Міста Героїв. Тут народжується сміливість!