![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/324734244_872519833970663_7413521343331486162_n-1024x538.jpg)
На початку 2023-го року, коли усім нам мріється про мир та перемогу, особливо боляче отримувати такі епіграми, і продовжувати лік тих, хто поклав своє життя на вівтар нашої перемоги, до останку лишився вірним Україні, до останнього подиху відстоював її свободу і незалежність.
Мої слова співчуття родині, близьким та знайомим Ігоря Миколайовича. Розділяємо ваше горе. Не забудемо і не пробачимо цієї втрати!” – допис зі сторінки міського голови Вячеслава Саулка.