Завершилася програма стажування для молоді в органах місцевого самоврядування

29 вересня 2022 року в залі засідань міської ради заступник міського голови Оксана Степаненко, керівник програми з моніторингу і оцінки Міжнародного республіканського інституту в Україні Наталія  Якимчук та керівник програм Олена Шеремет вручили сертифікати за успішне проходження стажування у Переяславській міській раді в рамках проєкту «Мріємо та Діємо» Зражевській Катерині, Рябоконь Максиму, Охріменко Катерині,  Пахаренко Людмилі, Легенькій Катерині, Бутнік Вікторії, Тищенко Карині.

Молодь мала можливість попрацювати на користь своєї громади та країни під час війни та отримати практичні навички і досвід для своєї подальшої кар’єри. Мали можливість долучитися до надання соціальної допомоги постраждалим сім’ям та внутрішньо переміщеним особам, допомагати з наданням адміністративних послуг мешканцям міста, організовувати цікаві події та послуги для жителів громади.

Стажування допомогло зрозуміти, як працює Переяславська міська рада та отримати практичний досвід роботи в місцевому самоврядуванні, який буде цінним для резюме та майбутнього працевлаштування.

Програма стажування для молоді у органах місцевого самоврядування проходила за підтримки Міжнародного республіканського інституту в рамках молодіжної програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним  республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Додати коментар