24-25 вересня місто Львів на стадіоні “Скіф” гостинно приймало учасників командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих. У змаганнях взяли участь представники 20 областей та міста Києва. Усього понад дві сотні кращих легкоатлетів національного рейтингу. Вдалих стартів і хороших результатів особисто побажала чемпіонка світу, бронзова призерка Олімпійських Ігор, триразова чемпіонка Європи – Ольга Саладуха. Тренер-викладач, з легкої атлетики Переяславської ДЮСШ Денис Могильний гідно виступив на цих змаганнях. З новим особистим рекордом спортсмен посів 4 місце серед дорослих у бігу на 3000м з/п (9.37.53). Вітаємо Дениса з вдалим виступом.
Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватись та змагатись.
Слава Україні!
Героям Слава!![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/309180533_2982929122011362_4200708292240600679_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/309180533_2982929122011362_4200708292240600679_n.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/308788524_2982929098678031_5895109583806199813_n.jpg)