“…Сьогоднішній герой — уродженець Переяславщини, за освітою вчитель креслення та інформаційних технологій, старший інспектор відділу чергової частини, капітан поліції, Іван Колядич.
Свою службу в лавах патрульної поліції Іван розпочав у Києві в 2015 році![👮♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t44/1.5/16/1f46e_200d_2642.png)
![👮♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t44/1.5/16/1f46e_200d_2642.png)
“Пам’ятаю, як багато охочих було на відборі та якими важкими були випробування для початківців, проте я пишаюсь, що був серед тих, хто виїхав на патрулювання вперше”.
Чоловік прослужив майже рік на посаді заступника командира роти в Шевченківському районі та отримав запрошення перевестися до Борисполя.
Сьогодні поліцейський корегує роботу чергових нарядів, він, без перебільшення, є очима та вухами кожного інспектора, який прямує на виклик. Це дуже відповідальна робота, що потребує неабиякої зосередженості та уважності![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/261d.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/261d.png)
У вільний від роботи час Іван займається спортом, бо вважає, що це — доступне джерело самовдосконалення для кожної людини
Це допомагає самоорганізуватися та підтримувати в формі не лише тіло, а й дух.
![🏃♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1.5/16/1f3c3_200d_2642.png)
Також поліцейський полюбляє прогулянки на яхті по Дніпру в компанії коханої дружини та друзів, адже природа це чудовий спосіб зняти втому після важкого робочого тижня.
Іван із тих людей, які впевнено йдуть до мети: це стосується роботи, спорту і, навіть, кохання. Два роки тому він зустрів свою кохану, і весь цей час долав перепони на шляху до серця Алли, доки цього літа закохані не побралися
Молода сім’я навіть встигла завести домашню улюбленицю, кішку на ім’я Сіма![🐈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tad/1.5/16/1f408.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1.5/16/2764.png)
![🐈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tad/1.5/16/1f408.png)
Ми пишаємося працювати пліч-о-пліч із такими людьми, як капітан Іван Колядич, адже точно знаємо, що разом наближаємо нашу перемогу, крок за кроком. Ми це ви
” – допис зі сторінки ФБ Патрульна поліція Борисполя
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1.5/16/1f4aa.png)