“Кращі серед нас” – про депутата міської ради Яну Поліч
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/299669019_5622072367823319_4036078227007737772_n-300x200.jpg)
“
Поліч Яна Олександрівна – переможець проекту «Кращі серед нас» у номінації «Волонтер».
Яна закінчила Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди за спеціальністю «Економіка». Вже більше 5 років працює диспетчером газового господарства АДС центрального диспетчерського управління Переяслав-Хмельницької дільниці.
У колективі Яну поважають за працьовитість, відповідальність, велике серце та чуйність.
У вільний від роботи час, волонтерить та вирощує квіти. Має дома понад 200 кущів троянд.
«24 лютого, у день наступу загарбницької армії, була моя робоча зміна. За покликом душі, цього ж дня, я почала допомагати нашим військовим. Ми очолили волонтерський рух. Наша компанія і сьогодні сприяє та допомогає у всіх зверненнях, які надходять. Ми забезпечуємо блокпости, військові частини, передаємо необхідні речі нашим захисникам на передовій».
Завдяки єдності, цілеспрямованості та спільним зусиллям – ми обов’язково переможемо!
Пишаємося колегами!
Віримо у ЗСУ!” – допис про депутата міської ради Яну Поліч зі сторінки у Фейсбук
Київоблгаз.