Відбувся футбольний турнір на кубок пам’яті Георгія Куклера

28 серпня 2022 року на стадіоні ім.  Валерія Лобановського відбувся футбольний турнір на кубок пам’яті Георгія Куклера та з нагоди Дня Незалежності. У параді відкриття взяв участь міський голова Вячеслав Саулко.

За першість змагалися дев’ять команд, які були поділені на дві підгрупи. По підсумках змагань переможцем стала команда ФК «Семенівка», яка виборола перехідний кубок, друге та трете місце відповідно вибороли ФК «Переяслав» та ФК « Вовчків». Також пам’ятні статуетки отримали: Максим Федоренко, як кращий гравець та Володимир Лутченко, як кращий воротар. Команди були нагороджені   грамотами та медалями, а команда-переможець та команди-призери були нагороджені пам’ятними кубками відповідних ступенів.

Турнір відбувся за підтримки родини Георгія Куклера, відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я  виконавчого комітету міської ради.

Усі внески, які були зібрані від команд-учасниць та від вболівальників будуть передані родиною Георгія Куклера на потреби ЗСУ.