Відзначали кращих представників молоді Переяславської громади

З нагоди Міжнародного дня молоді, який щорічно відзначають 12 серпня, в залі засідань міської ради відбувся урочистий захід.

Активну переяславську молодь зі святом привітали: заступниця міського голови Оксана Степаненко та начальник відділу фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Валерій Мільгевський.

 «Війна в Україні змінила життя української молоді. Ще рік тому, вітаючи вас, ми  говорили про молодіжні заходи, нові ініціативи. Сьогодні ми говоримо про війну. Багато молодих людей захищають Україну на передовій. Багато з вас служать в Силах Територіальної оборони або стали волонтерами. Як і в 2013 році, так і зараз ви робите свій вибір, – зазначила Оксана Серафимівна. – Я горда за нашу молодь – патріотичну, вільну, цілеспрямовану. Людей, які точно знають, що хочуть жити, працювати, створювати сім’ї у незалежній Україні. Знаю, що з великою вірою в перемогу добра над злом ми здолаємо тисячолітнього московського ворога. Бажаю усім незалежних думок та сил, щоб втілити все задумане в життя...».

За активну громадську діяльність, життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху та з нагоди свята представників молоді Переяславської громади – Катерину Аврамич, Дмитра Скоробогатова, Дмитра Шинкара, Ростислава Деречу нагороджено цінними подарунками та подяками міського голови.

Додати коментар