День Нацполіції: 7 років тому перші патрульні прийняли присягу на Софійській площі

Сьогодні відзначають День Національної поліції України. Згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року №97, цей день призначений на 4 липня. У 2015 році перші патрульні поліцейські прийняли присягу на Софійській площі у Києві.

День Нацполіції: 7 років тому перші патрульні прийняли присягу на Софійській площі

7 років пролетіло відтоді, коли патрульні урочисто присягнули на вірність українському народові та заступили на перше чергування в Києві.

Відтоді ми виросли у велику та дружню родину. Ми 24/7 стоїмо на варті правопорядку. Ми ризикуємо своїм життям, щоб врятувати — ваше, невпинно навчаємося, боронимо рідну землю від окупанта, підтримуємо правопорядок на землі, у воді й повітрі. На авто, мотоциклах, велосипедах, конях, човнах“, – зазначили в поліції.

За цей час патрульні:

  • опрацювали понад 15 млн викликів. Оформили більш як 10 млн матеріалів у сфері безпеки дорожнього руху та понад 1,3 млн у сфері громадської безпеки;
  • затримали понад 110 тис. осіб підозрюваних у вчинені кримінальних правопорушень;
  • врятували більш як 3000 життів, з них понад 400 дітей;
  • винесли понад 4,5 млн постанов за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Також, з першого дня вторгнення рашистів на нашу землю патрульні не лише виконували свої щоденні службові обов’язки, а стали на захист своєї Батьківщини, свого народу. Під ворожими обстрілами евакуйовували громадян, супроводжували стратегічні вантажі та евакуаційні транспорті засоби, розвозили гуманітарну допомогу, надавали домедичну допомогу пораненим та підтримували тих, хто цього потребував.

Джерело

Додати коментар