ПРАТ «Миронівська птахофабрика» запрошує на роботу безробітних Переяславщини

24 червня 2022 року у Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ за участі ПРАТ «Миронівська птахофабрика», був проведений міні-ярмарок вакансій для безробітних та шукачів роботи. «Миронівська птахофабрика» – підприємство замкнутого циклу (від виробництва добового молодняку ​​до м’яса курчат-бройлерів). Мета заходу – ознайомити присутніх громадян з актуальними вакансіями які потребують укомплектування, такі як: робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва та підсобний робітник.
У даному заході взяли участь директор філії Любов Красова, представник роботодавця – фахівець з рекрутменту Марія Марченко та пошукачі роботи.
Відкрила захід Любов  Красова, яка проінформувала присутніх про стан ринку праці, зміни в законодавстві та про основні послуги служби зайнятості.
Марія Марченко розповіла учасникам заходу про діяльність підприємства, ознайомила з умовами праці, рівнем заробітної плати та з соціальним пакетом який надає роботодавець. Захід сприяв прямому контакту тих хто пропонує роботу та тих хто її шукає. По закінченню міні-ярмарку вакансій усім присутнім було запропоновано заповнити анкету та поспілкуватись з роботодавцем особисто.
Проведення таких заходів це можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди.

Всіх бажаючих, яких зацікавила дана інформація запрошуємо до Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 23, м. Переяслав, каб.14,11; телефони для довідок: (04567) 51682, (04567) 51754.

Додати коментар