3 червня 2022 року о 9:30, у селі Вовчків, в приміщенні будинку культури відбудуться збори громади села, щодо переходу храму “на честь Святої Параскеви П’ятниці” під управління Православної Церкви України.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/06/hram-na-chest-vozdvyzhennya-hresta-gospodnogo.jpg)
Також у цей день, 3 червня 2022 року о 16:00, відбудуться загальні збори громади біля будинку культури с. Дем’янці, щодо переходу храму “на честь Воздвиження Хреста Господнього” під управління Православної Церкви України.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/06/hram-na-chest-svyatoyi-paraskevy-pyatnyczi.jpg)