Благодійний фонд Переяслав – спільнота небайдужих дієвих людей, обʼєднаних спільною метою допомоги Україні, її громадянам. Волонтери, благодійники та активні громадські діячі об‘єдналися у прагненні відновити країну своїми силами та з допомогою світу – Proslav.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/05/280186274_1078720129342954_4539345244714319441_n.jpg)
Місія фонду – утримання та забезпечення тимчасово переміщених українців у наслідок російсько-української війни.
Фонд об‘єднує зусилля для гуманітарної, соціальної, медичної та психологічної допомоги українським громадянам. Реалізація таких благодійних проєктів згуртує українців ще більше і сформує сильну непереможну націю.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/05/280332092_1405660193239518_1760885233430348349_n.jpg)
Благодійний фонд потребує фінансової допомоги, адже є великі потреби в харчуванні на тиждень (Середні потреби в харчуванні на тиждень:350 кг м‘яса, 150 шт хліба, 504 яйця, 70 кг борошна, 117 кг картоплі, 117 кг крупи й макаронів)
Реквізити:
- Найменування організації: БО БФ ПЕРЕЯСЛАВ
- Код отримувача: 44782661
- Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
- Рахунок отримувача у форматі IBAN: UA933052990000026002020130230
- Валюта: UAH
Наразі в таборі перебувають біженці з таких регіонів: Донецька, Запорізька, Київська, Луганська, Харківська, Херсонська, Чернігівська області. Загалом 285 осіб, з них 109 діти.
![](https://proslav.info/wp-content/uploads/2022/05/280233428_363165075789088_4723474097133575145_n.jpg)
Інформація взята з instagram профілю БФ Переяслав.
Контакти: +380 (50) 420 58 60 Андрій
pereyaslav.fond@gmail.com