Сьогоднішня турбота про довкілля є дуже важливою та не менш актуальною. В надзвичайно важкі часи для нашої України традиції нашого колективу живуть та об’єднують навколо себе.
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
Піклуємось про чистоту в нашому місті разом. Дружно зібрались вчителі та працівники Переяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та прибрали в парку біля школи. Дякуємо всім за наведений лад. Надіємось, що він буде підтримуватись мешканцями нашого міста.
Разом ми сила![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)