У визначенні цих кольорів не лише закріплені в унікальному цифровому вигляді їхні теперішні «офіційність» і «системність», але й чітке формулювання того, якою світ сприймає і підтримує Україну в її боротьбі: як країну, що готова всі свої сили, всю свою енергію, всю себе віддати за свою свободу![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
До речі, саме 22 березня 1918 року синьо-жовтий прапор було офіційно затверджено в якості Державного прапора Західно-Української народної, а невдовзі – і Української Народної республіки![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)