Команда Переяславської ДЮСШ продемонструвала відмінний результат на Чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів

22-23 січня місто Суми гостинно приймало Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Команда Переяславської ДЮСШ показала відмінний результат. Зокрема Чемпіоном України зі штовхання ядра з результатом 15 м.10 см. став Кравченко Ігор, Демиденко Іван став срібним призером чемпіонату. Естафетна команда юніорів Київської області до складу якої входили: Коноваленко Станіслав, Стороженко Артем здобула бронзову нагороду. Варто зазначити, що команда Київської області виборола друге загальнокомандне місце. Вітаємо переможців та призерів змагань і їх тренерів!