![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/271740543_4775762469159161_3263066449024888503_n-225x300.jpg)
Їх організували та провели працівники НІЕЗ «Переяслав» у співпраці з міським центром соціальних служб Переяславської міської ради аби збагатити дозвілля дітей під час зимових канікул яскравими враженнями, новими емоціями та цікавими знайомствами, умінню власноруч виготовляти сувеніри в одній із запропонованих майстрами технік.
Організатори гостинно зустріли дітей та батьків в ошатному залі новорічно-різдвяної майстерні. Гостей приємно вразили колоритні фотозони, дбайливо створені працівниками заповідника у кращих традиціях українського народу, святково вбрані ялинки, домашня затишна атмосфера.
Далі були проведені майстер-класи з розпису пряників під керівництвом старшого наукового співробітника науково-дослідного відділу історичного краєзнавства Наталії Ревеги та провідного зберігача сектору обліку музейних цінностей відділу науково-фондової роботи Вікторії Білозуб.
Діти отримали можливість відчути себе справжніми кондитерами, спробували малювати «смачними фарбами» та невдовзі скуштувати красиві і смачні пряники власного виробництва.