Обговорили питання підготовки до опалювального сезону в регіоні
Вчора відбулася чергова нарада голови КОДА Василя Володіна з головами громад Київщини. Обговорили питання підготовки до опалювального сезону в регіоні.
Нагадаємо, що під час засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України між Урядом, «Нафтогазом» і представниками органів місцевого самоврядування було підписано Меморандум, ініційований Главою держави Володимиром Зеленським.
![📋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2b/1/16/1f4cb.png)
Разом із очільниками громад області було проаналізовано всі положення документу, який регулює проблемні питання у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в новому опалювальному періоді.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Як все буде відбуватись практично. Громади до 15 жовтня затвердять на своїх територіях економічно обґрунтовані тарифи. Проте для населення ціни не мають бути вищими, ніж у минулому році. Різницю компенсуватимуть самі громади. Для цього:
![☝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Кабінет Міністрів України забезпечить державну підтримку бюджетів територіальних громад, у яких індекс податкоспроможності менше або дорівнює 0,9.
![☝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
До місцевих бюджетів громад з метою фінансової підтримки підприємств теплопостачання та сталого проходження опалювального сезону буде спрямовуватись ПДФО у розмірі 4%.