Атлети Переяславської ДЮСШ гідно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів

29-30 червня в м. Луцьк на стадіоні Авангард відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Атлети Переяславської ДЮСШ гідно виступили на цих змаганнях.
Так, за крок до перемоги зупинився Владислав Ємець, здобувши срібні нагороди в бігу 100 м (10,85 с) та в бігу 200 м (22.04 с), показавши свій кращий особистий результат. Варто зазначити, що естафетна команда Київської області 4х400 м, до складу якої входив Владислав, здобула срібло
Мамітько Богдан на дистанції 400 м встановив своє особисте досягнення (51.92 с), а в бігу на 800 м (1.57.67 с) був шостим.
Станіслав Коноваленко був сьомим у фінальному забігу на 100 м (11.20 с).
Чоловіча естафетна команда Київської обасті 4х100 м в складі якої були два переяславські атлети Владислав Ємець та Станіслав Коноваленко посіла місце на п’єдесталі.
Вітаємо призерів та їх тренера – Миколу Мальченка.