На Київщині нові випадки COVID-19 зареєстрували в 71 дорослого та 4 дітей
Інформація за минулу добу
![⤵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/1/16/2935.png)
![🟦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f7e6.png)
Нові випадки COVID-19 зареєстрували в 71 дорослого та 4 дітей у наступних районах (населених пунктах) області:
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Білоцерківському – 7 (м. Біла Церква – 4, с. Розаліївка – 1, смт. Гребінки – 1, м. Сквира – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Бориспільському – 3, у т.ч. 1 дитина (м. Бориспіль – 1 (дитина), м. Переяслав – 1, м. Яготин – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Броварському – 27, у т.ч. 1 дитина (м. Бровари – 26 (з них 1 дитина), смт. Калита – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Бучанському – 29, у т.ч. 1 дитина (смт. Немішаєве – 1, м. Буча – 1, смт. Гостомель – 2, смт. Коцюбинське – 5, м. Ірпінь – 17 (з них 1 дитина), м. Вишневе – 1, с. Дмитрівка – 1, с. Музичі – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Обухівському – 6 (с. Москаленки – 2, м. Васильків – 2, смт. Козин – 1, с. Малі Дмитровичі – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Фастівському – 3, у т.ч. 1 дитина (смт. Глеваха – 1, смт. Калинівка – 2 (з них 1 дитина)).
![🟦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f7e6.png)
З них 9 хворих госпіталізовано, 66 перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.
![🟦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f7e6.png)
Минулої доби зафіксували одужання від коронавірусу в 217 осіб, у тому числі 9 дітей.
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Білоцерківський район – 44, у т.ч. 1 дитина (м. Біла Церква – 29 (з них 1 дитина), с. Коржівка – 1, с. Томилівка – 1, с. Фурси – 1, с. Яблунівка – 1, Сквира – 7, смт. Ставище – 1, с. Денихівка – 1, с.Михайлівка – 1, с. Софіпіль – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Бориспільський район – 35, у т. 2 дітей (м. Бориспіль – 14, с. Велика Олександрівка – 1, с. Проліски – 3, с. Ревне – 2 (з них 2 дітей), с. Рогозів – 1, м. Переяслав – 7, с. Гайшин – 1, м. Яготин – 1, с. Добраничівка – 3, с. Капустинці – 1, с. Фарбоване – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Броварський район – 13 (м. Бровари – 11, м. Славутич – 2),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Бучанський район – 47 (смт. Бородянка – 3, смт. Клавдієво-Тарасове – 4, смт. Немішаєве – 3, смт. Пісківка – 1, с. Загальці – 1, м. Ірпінь – 10, м. Вишневе – 13, с. Петропавлівська Борщагівка – 1, с. Софіївська Борщагівка – 1, смт. Макарів – 8, с. Завалівка – 1, с. Маковище – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Вишгородський район – 7, у т.ч. 2 дітей (м. Вишгород – 4 (з них 2 дітей), смт. Димер – 1, с. Нижча Дубечня – 1, с. Хотянівка – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Обухівський район – 49, у т.ч. 3 дітей (м. Васильків – 15, м. Кагарлик – 1, с. Стави – 1 (дитина), м. Обухів – 17 (з них 1 дитина), смт. Козин – 3, м. Українка – 5, с. Верем’я – 1, с. Красна Слобідка – 1, с. Красне Перше – 2, с. Трипілля – 2 (з них 1 дитина), с. Халеп’я – 1),
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Фастівський район – 22, у т.ч. 1 дитина (смт. Калинівка – 1, м. Фастів – 15 (з них 1 дитина), смт. Борова – 2, с. Велика Мотовилівка – 1, с. Велика Снітинка – 1, с. Веприк – 1, с. Триліси – 1).
![🟦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t0/1/16/1f7e6.png)
За добу надійшли повідомлення про сім летальних випадків у хворих з підтвердженим COVID-19.
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Померли чотири чоловіки, віком від 37 до 91 року, с. Станіславчик Білоцерківського району, с. Сошників Бориспільського району, м. Вишневе та смт. Пісківка Бучанського району.
![▪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Померли троє жінок, віком від 70 до 88 років, м. Бориспіль, смт. Гостомель Бучанського району, м. Бровари.