![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/555-1-300x163.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/666-300x200.jpg)
Відеооглядом клопіткої праці та яскравих успіхів, теплого спілкування та бурхливих святкувань, різнобарвних щасливих моментів, які проживали учасники «Фантазії» у 2020-2021 навчальному році, розпочалася святкова підсумкова зустріч акробатично-хореографічної студії.
Директор БХТДЮМ Ніна Товкун зазначила , що вихованці «Фантазії» взяли участь у 9 конкурсах, на яких журі високо оцінило творчі задуми педагога та виконавську майстерність гуртківців – це два Гран Прі, чотири І місць, два ІІ місць, чотири ІІІ місць. Ніна Іванівна вручила подяки усім переможцям та побажала продовжувати впевнений рух до вершин майстерності та успіху.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/192436264_810702312887666_7397080699495779410_n-300x165.jpg)
Найкращим подарунком для творчої та вимогливої Тетяни Іванівни стало майстерне виконання трьох танцювальних композицій вихованцями молодшої, середньої та старшої груп.
Веселе чаювання із солодощами, обміном вражень, компліментів та пропозицій завершило святкування.
Вітаємо нашу неповторну «Фантазію» та її керівника Тетяну Ковшун із яскравим закінченням навчального року! Бажаємо феєричних вражень на відпочинку, успіхів в осягненні таємниць творчості, наполегливості у подоланні труднощів на шляху до вершин, хорошого настрою й приємних несподіваних сюрпризів!