Дмитро Назаренко закликав представників різних церков і релігійних організацій об’єднати зусилля в боротьбі з COVID-19 у період Великодніх свят
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Перший заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко закликав представників різних церков і релігійних організацій об’єднати зусилля в боротьбі з COVID-19 у період Великодніх свят.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
«Зараз ми наближаємось до важливого релігійного свята – Великодня. Маємо докласти спільних зусиль, щоб запобігти новим спалахам хвороби на території регіону. Це дуже важливо, адже наша область досі залишається в «червоній» зоні епідемічної небезпеки», – наголосив Дмитро Назаренко.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
Усі присутні на зустрічі представники церков і релігійних організацій висловили свої точки зору з приводу роботи під час карантину. Вони зазначили, що вже другий рік поспіль комунікують із прихожанами в умовах пандемії. У зв’язку з цим переформатовують підходи. Наприклад, щоб мінімізувати ризики інфікування, організовують богослужіння в онлайні чи проводять їх на вулиці.
![‼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/203c.png)
«Щиро вдячний всім за розуміння. За результатами зустрічі ми сформуємо перелік детальних рекомендацій, який надішлемо всім церквам і релігійним організаціям нашої області. Переконаний, що це допоможе нам зробити Великодні свята для жителів Київщини безпечними», – резюмував Дмитро Назаренко.