12.03.2021 року в приміщенні управління соціального захисту населення було проведено засідання комісії по розгляду заяв та звернень громадян з питань надання матеріальної допомоги.
Голова комісії- заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Степаненко О. С., заступник голови комісії – начальник управління соціального захисту населення Гуща М.В.
На засідані комісії було розглянуто 69 заяв громадян Переяславської об’єднаної територіальної громади. 67 заяв були задоволені, громадянам громади було надано матеріальну допомогу, по 2 заявах комісією було відмовлено.
Олена Безхлібна, секретар комісії